7 Ocak 2000 Cuma Günü Gelen Email

7 Ocak 2000 Cuma Günü Gelen Email

Eski dosyalarda bir şey ararken, eski bir emaile denk geldim.

Türkçe bir sosyal medya olan, ekşisözlük‘te de bir süredir gündem olan ‘1 Ocak 2000’de ne yapıyordunuz?’ başlığı aklıma gelince, bunu sitede paylaşayım dedim. Eski Türkiye’den bir anı olarak.

Doğan Grubu bünyesindeki DOL’de (Doğan Online) ekolay.net’in yaratım sürecinde çalışıyoruz. CEO’muz Hanzade Doğan. 7 Ocak 2000 Cuma günü 16.53’de şu emaili göndermiş bize.

Nil Taşkın


From:                     Hanzade Dogan

Sent:                      Cuma 07 Ocak 2000 16:53

To:                         xxxx

Subject:                 30 Ocak…..

 

Sevgili arkadaşlar,

 

Hep beraber Türkiye için çok önemli bir yatırımı hayata geçirmek için çalışıyoruz. Yeni bin yıla girerken, böylesine önemli ve Türk insanının hayatının parçası haline gelecek bir ürünü yaratmak beni çok heyecanlandırıyor ve gururlandırıyor. Sizin de aynı duygular içinde olmanızı bekliyorum, çünkü her biriniz vizyonumuzun gerçekleşmesinde çok önemli bir rol oynuyorsunuz. Herkesin bizlerden beklentileri çok yükseklerde. Benim bu beklentileri gerçekleştireceğimizden hiç şüphem yok. Ben yönetici olarak şirketimizin başarısı kadar sizin kişisel gelişmenizi ve başarınızı da önemsiyorum, çünkü bunları ayrılmaz bir bütün olarak görüyorum. Bu bağlamda, daha Türkiye’de çok yeni gelişmeye başlayan bir sektörde gelişmeniz için size her türlü fırsatı sunduğuma inanıyorum. Karşılığında da sizden bu fırsatları en iyi şekilde değerlendirmenizi bekliyorum. Tekrar söyliyeyim bunu yapacağınıza da inanıyorum.

Yaklaşık bir aydır söylediğim üzere 30 Ocak tarihi bizim için çok önemli. Bu tarihe kadar normal çalışma tempomuzun dışına çıkmamız gerekiyor. Çünkü, başarı da başarısızlıkta hepimize ortak mal edilecek.

 

İyi niyetinizden ve azminizden dolayı hepinize teşekkür eder sizin ve ailenizin bayramını kutlarım.

OKU:  Çok Paranız Yoksa Yatırım Yapmanın En İyi Yolu Nedir?

Hanzade Doğan